Kvalita a preciznost

Dveře SANDE se vyrábí s vysokou precizností. O kvalitu se starají počítačem řízené stroje. Teprve řemeslnou prací a odbornou instalací dostávají dveře konečnou podobu. Značka SANDE ve své precizní výrobě dosahuje přesných rozměrových parametrů, kterou oceníte po samotné instalaci dveří.

Přírodní materiál

Každé dveře SANDE v dýhovém provedení jsou originálem díky jedinečnosti a hravosti přírody, kterou můžete objevit také v umělých materiálech a v tom je značka SANDE výjimečná.

img_0015

Individuální řešení

Široká škála značky SANDE nabízí moderní nebo tradiční, každopádně reprezentativní a praktické modely. Značka SANDE je otevřená Vašim požadavkům na tvar, vzhled, konstrukci, funkčnost a bezpečnost.  Značka SANDE nabízí osobitý styl a neokoukaný elegantní design. Objevte individuální přístup a variabilní řešení, které se Vám snadno přizpůsobí. Můžete si tak z části navrhnout vlastní design dveří pro Váš interiér.

Ekologická výroba

Výroba dodržuje globální zásady ochrany životního prostředí. Výrobní postupy a využívání ekologicky přijatelných materiálů splňují nejpřísnější normy EU a přispívají k omezování nepříznivých dopadů na životní prostředí.

Důvěra

Několik let poctivé práce a důvěra našich zákazníků je pro nás velkou odměnou. Nasloucháme Vašim přáním a potřebám, které nás motivují k další práci. Značka SANDE dokáže uspokojit i tu nejnáročnější klientelu z řad developerů a architektů, kteří kladou velký důraz na vysokou kvalitu při realizaci nadstandardních zakázek v komerčních projektech (hotely, nákupní centra, administrativní budovy), bytových domech, ale i v rodinných domcích. Reference je to, co upevňuje důvěru.

Výjimečné povrchy

Každé dveře SANDE v dýhovaném provedení jsou originálem díky jedinečnosti a hravosti přírody. Všechny tyto vlastnosti jsme dokázali přenést do umělých materiálů (CPL, HPL, folie). Naše nadšení šlo tak daleko, až jsme vytvořili 3D strukturované povrchy. Přijďte si vyzkoušet v čem je značka SANDE výjimečná!